Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Kontakt a rezervace
KONTAKT A REZERVACE

 
                                      LUCIE KOUTSKÁ 
 
                                   
      Tel.: 732 522 154                                     Lucie.Koutska@seznam.cz         

 
Praha i Východní Čechy
 

                                 

                                         Pro lepší komunikaci mi do mailu napište i Vaše tel. číslo
 
 

  Rezervace miminek

  = rezervace je možná na Lucie.Koutska@seznam.cz nebo na uvedeném telefonu, ale prosím pouze volat, na sms nereaguji. V sekci Miminka a prodej Vás seznámím s narozenými prcky a upřesním, které bude k odběru, které zůstane do chovu, jejich barvy a pohlaví a hlavně dobu odběru. Je nutné abyste mě týden před termínem odběru kontaktovali a domluvili přesný termín. Pokud se stane, že se zájemce neozve a ani nenapíše, je miminko nabídnuto dalšímu zájemci.
 
=
rezervace na nenarozená miminka nepříjmám, miminka nabízím až znám přesný počet, pohlaví a barvu.

 
=
vyhrazuji si právo ponechat si miminko do chovu dle vlastního uvážení a vybrat nového majitele, aby se měl králíček co nejlépe. Děkuji za pochopení                                 

OSOBNÍ ODBĚR TEDDY OD ŽELEZNÝCH HOR JE V PRAZE
PO DOMLUVĚ I VE VÝCHODNÍCH ČECHÁCH
( Praha 8 metro C - Ládví, Východní Čechy po trase Kolín,Čáslav nebo přímo v obci Kraskov)


( rozvoz miminek kurýrem ČD a jinými dovozci nepreferuji, pro králíčka je to stresující a mohl by si odnést trvalé fyzické či psychické následky. Zároveň při osobním odběru uvidíte otce i matku miminek)NĚCO MÁLO O MĚ...
Jmenuji se Lucka. Od malička jsem blázen do zvířátek, říkají o mě, že jsem zvířecí máma:) Za svůj život jsem chovala křečky džungarské ( Fifinka, Bobík, Pinďa a Olinka), králíčky Karlíka a Máju ( beránek strakatý a lvíček modrý), morče Lucinku ( takové to normální morčátko, bílá s hnědými flíčky kolem očiček), chameleona Toníka ( chameleon jemenský), 2 potkaní slečny Bublinku a Zuzanku. Nyní ještě máme 2 pejsky Maxíka a Kelinku, mají svoji fotku hned na úvodní stránce. Maxíkovi je 11 a Kelince 14 let. Jsou to naše zlatíčka:) No a v lednu jsem si pořídila svého prvního Teddíka Cedrika a v březnu Májinku.
 Jinak jsem vystudovala střední integrovanou školu - obor Propagační výtvarnictví - aranžování a v současné době studuji VOŠ Uměleckoprůmyslovou v Praze na Žižkově obor Malba a přidružené techniky. Kromě toho, že bych se v budoucnu chtěla věnovat umění a malbě obecně, je mým velkým snem mít svoji vlastní farmu, kde bych měla koně, ovce, kozy...no a samozřejmě králíčky:) Také bych si chtěla otevřít obchod s chovatelskými potřebami současně se salonem pro psy...jsem takový malý blázen a snílek...:)
 
A proč právě Teddy od Železných Hor?? Železné Hory jsou chráněnou krajinou oblastí ve Východních Čechách, jejich krásná krajina láká mnoho turistů k navštívení a relaxaci.V této nádherné krajině jsem vyrostla, strávila v ní nádherné chvíle dětství a ráda se sem vracím.
A proto jsem se rozhodla pojmenovat mojí Chs Teddy od Železných Hor...a věřím, že se rádi budete vracet i Vy...k Teddy od Železných Hor:)

 

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek